O firmie

Nasz doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 1985 roku. Świadczymy usługi dekarskie oraz ogólnobudowlane dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże korporacje i przedsiębiorstwa. Obsługujemy wspólnoty mieszaniowe, zakłady przemysłowe, kopalnie, prywatne firmy i spółki jak i klientów indywidualnych. Interesują nas lokalne inwestycje, jesteśmy gotowi do współpracy i w branży dekarskiej oraz ogólnobudowlanej. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na wysokim poziomie. Główna siedziba Naszej Firmy znajduje się w Zabrzu.


Realizacja inwestycji

Zapewniamy swoim Klientom  realizacje najwyższej jakości. Naszą firmę cechuje profesjonalizm i perfekcjonizm. Realizujemy zamówienia dla firm na rynku krajowym i lokalnym. . Współpracujemy z licznymi przedsiębiorstwami (Wspólnoty mieszkaniowe, zakłady przemysłowe , kopalnie) oraz z klientami indywidualnymi. Z zaangażowaniem pracujemy nad realizacją zadań, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Każda realizacja przeprowadzana jest w umówionym terminie.

Uaktualniona oferta

Nasz oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Posiadamy ponad ćwierć-wieczne doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Podnośnik koszowy / zwyżka 24m

Dysponujemy podnośnikiem koszowym, co skraca terminy realizacji zleceń i związane z nimi koszta. Dodatkowo wiele osób zainteresuje możliwość wynajmu zwyżki na terenie śląska. Więcej informacji na podstronie: Żwyżka.

Jak nas znaleźć...

Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami  zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Nasze usługi można zamawiać 7 dni w tygodniu od 7.00 do 17.00 pod nr tel. 537 991 991 lub 533 445 444, na stronie internetowej ledor.pl oraz przez e-mail: biuro@ledor.pl. Dla was służymy fachową poradą oraz pomocą w doborze materiałów.