Dachy przemysłowe

Dachy przemysłowe – kompleksowe usługi dekarskie w Katowicach

Firma Ledor Dekarstwo z siedzibą w Zabrzu zajmuje się wykonywaniem prac dekarskich w obiektach różnego typu. Współpracujemy też z przedsiębiorcami, budując dla nich i naprawiając dachy przemysłowe. Są to konstrukcje o wysokich wymaganiach, zazwyczaj wielkopowierzchniowe i uzupełnione specjalnym wyposażeniem. Usługi dekarskie, które oferujemy, obejmują również projektowanie takich dachów oraz ich naprawianie i modernizację Działamy na Śląsku, w jednym z najbardziej uprzemysłowionym regionów kraju. Stąd zleceniodawcami, którzy korzystają z naszych usług, często są zakłady przemysłowe, fabryki czy kopalnie. Bogate doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata, pozwala pracownikom Ledor wykonywać wszelkiego typu zlecenia. Realizujemy je także w nietypowych obiektach ulokowanych na terenie miast takich jak Katowice, Gliwice czy Chorzów.

Budowa i remont dachów przemysłowych

Klienci ze Śląska mogą liczyć na nasze profesjonalne usługi. Zajmujemy się budową i remontem dachów przemysłowych. Prace dekarskie przeprowadzamy m.in. w takich obiektach jak fabryki, magazyny, hale produkcyjne, czy centra logistyczne. Do budowy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały. Współpracujemy z cenionymi producentami, którzy oferują materiały o doskonałych parametrach technicznych. Typ dachu dostosowujemy do specyfiki budynku oraz indywidualnych preferencji klienta. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam proponować rozwiązania dopasowane do różnych potrzeb i oczekiwań.

Nasze realizacje to wysoka jakość wykonania i dbałość o każdy detal. Tworzymy wytrzymałe, trwałe i szczelne pokrycia dachowe zakładów przemysłowych zlokalizowanych m.in. w Gliwicach i Katowicach.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, w której przedstawiamy wykonane projekty oraz do zapoznania się z naszymi referencjami.

Usługi dekarskie dla firm z woj. Śląskiego

Dachy przemysłowe wymagają odpowiedniego podejścia oraz spełnienia wielu norm charakterystycznych dla typu danego obiektu. Są to zarówno konstrukcje płaskie, montowane na większości obiektów tego typu, jak i skomplikowane systemy dachowe. W większości przypadków wymagają one odpowiedniej termoizolacji, wentylacji i odwodnienia czy montażu doświetlenia wnętrza budynku. Powierzając wykonanie prac dekarskich profesjonalistom, masz pewność, że każdy etap ich realizacji zostanie przeprowadzony zgodnie z wszelkimi wymogami. Realizujemy usługi dekarskie z wykorzystaniem wielu wysokiej klasy materiałów, które sprawdzą się w przypadku dachów o różnym typie konstrukcji. Duża wiedza i praktyczne umiejętności umożliwiają nam prowadzenie remontów dachów. Naprawiamy i modernizujemy nie tylko dachy przemysłowe, ale także w obiektach zabytkowych. Jeśli zależy Ci na tym, by dach został wykonany lub odnowiony zgodnie z najlepszą sztuką dekarską, skontaktuj się z nami. Działamy głównie na Górnym Śląsku.